Apie mus

LOLO – tai naujas ženklas, vienijantis didžiausią patirtį turinčias ir aukštos kokybės paslaugas teikiančias veterinarijos klinikas.
Kiekvienoje šios grupės klinikoje teikiamos praktiškai visos įmanomos smulkių gyvūnų gydymo bei diagnostikos paslaugos.
Šios grupės klinikų išskirtinumas – platus veterinarinių paslaugų spektras, itin kokybiškos paslaugos, aukšta personalo kvalifikacija ir kokybiška įranga.

 

Personalas
Klinikose dirbantys veterinarijos gydytojai yra Lietuvos smulkių gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos nariai, priklauso Europos veterinarijos asociacijoms bei bendrijoms. Jie nuolat tobulina kvalifikaciją, todėl yra puikūs savo srities specialistai.

 

Įranga
Klinikos aprūpintos kokybiška, šiuolaikine diagnostine ir laboratorine įranga. Tai leidžia aiškiai, tiksliai ir greitai nustatyti diagnozę ir suteikti optimaliausią gydymą.
Naudojami aukšto patikimumo, ES registruoti diagnostiniai testai. Bendradarbiaujama su kitų ES šalių laboratorijomis.

 

Saugumas
Paciento saugumas yra klinikų prioritetas. Naudojami brangesni, tačiau saugesni instrumentai ir veterinariniai preparatai bei veterinarinė įranga. Operacijų metu atliekamas paciento monitoringas ir pooperacinė priežiūra.

 

Veterinariniai vaistai
Veterinarinius vaistus, kuriuos matote LOLO internetinės svetainės veterinarinėje vaistinėje, galite įsigyti čia paminėtose veterinarijos klinikose.