Oftalmologija

Regos organas yra sudėtinga sistema priimanti ir analizuojanti šviesos dirgiklius. Sklandžiai veikiantys regos organo ir nervų sistemos procesai užtikrina gerą gyvūno regėjimą.


Šunys ir katės dažnai serga akių ligomis. Jas gali sukelti mechaniniai, cheminiai, fiziniai pažeidimai, infekcija, alergija bei kitos priežastys. Be to akių ligas gyvūnai gali paveldėti.


Pastebėję vizualius akies ar jos aplinkos pakitimus, įtarę jog gyvūnas blogai mato bei augintiniui patyrus galvos traumą kreipkitės į veterinarijos gydytoją. 


Tikslią ligos diagnozę veterinarijos gydytojas gali nustatyti tik žinodamas ligos istoriją bei atlikęs pilną gyvūno apžiūrą ir reikalingus diagnostinius tyrimus.


Veterinarijos klinikoje modernia aparatūra diagnozuojamos įvairios šunų ir kačių akių ligos. Klinikoje atliekami specialūs šunų ir kačių akių diagnostiniai tyrimai: akių dugno tyrimas, akispūdžio matavimas ir kiti specializuoti instrumentiniai bei laboratoriniai tyrimai.


Klinikoje gydomos įvairios akių ir akių vokų ligos: junginės uždegimas, ragenos, rainelės ligos, katarakta, glaukoma ir kiti susirgimai bei patologijos. Taikomas medikamentinis bei chirurginis akių ir akių vokų gydymas.


Klinikoje įvertinamas gyvūno regėjimas, teikiamos išsamios konsultacijos paciento akių ligų gydymo ir akių ligų prevencijos klausimais. Nesvarbu ar jūsų augintinis atvestas dėl konsultacijos ar nenumatytais atvejais, siūlome pažangiausią smulkių gyvūnų akių ligų ir sužalojimų diagnostikos ir gydymo praktiką.

Oftalmologijos tikslas – išsaugoti gerą gyvūno regėjimą. Veterinarijos gydytojai nuolat kelia kvalifikaciją, tobulina veterinarinės oftalmologijos žinias ir taiko jas praktikoje