Ortopedinės ligos

Tai šunų ir kačių judėjimo aparato, raumenų, raiščių, sausgyslių, kaulų, sąnarių, stuburo, deformacijos. Ortopedinės deformacijos anksčiau ar vėliau apriboja gyvūno judėjimą, sukelia skausmą, šlubavimą ir nenorą judėti.

Klinikoje diagnozuojamos ir gydomos genetiškai paveldėtos bei įvairių priežasčių sukeltos raumenų, kaulų, sąnarių ligos, skeleto ir sąnarių vystymosi sutrikimai, degeneraciniai pakitimai. 

Ortopedinės ligos gali išryškėti didžiųjų veislių šunų intensyvaus augimo laikotarpiu bei senyvo amžiaus gyvūnams. Vyresnio amžiaus šunims ir katėms dažnai pasireiškia senatviniai sąnarių bei stuburo pakitimai ir ligos. Kai kurių veislių gyvūnai turi polinkį sirgti ortopedinėmis ligomis.

Klinikoje atliekama profesionali paciento apžiūra, paskiriami reikalingi diagnostikos metodai. Naudojamos modernios diagnostikos priemonės skausmo ar šlubavimo priežasčiai nustatyti. Diagnostine aparatūra galima tiksliai nustatyti įvairius pažeidimus ir juos diagnozuoti ankstyvoje stadijoje. Profesionalūs specialistai diagnozuoja ir gydo ūmias bei lėtines judėjimo aparato ligas, senatvinių pokyčių sukeltas degeneracines sąnarių ligas.
Ortopedinių ligų gydymui taikomas medikamentinis ar chirurginis gydymas, suteikiamos išsamios konsultacijos paciento priežiūros, mitybos ir laikymo klausimais.

Veterinarijos gydytojų komanda, domisi klinikinių tyrimų ir mokslinių tyrimų rezultatais, pastoviai gilina žinias veterinarinės ortopedijos srityje. Klinikos specialistai kelia kvalifikaciją ir taiko naujausias sąnarių, sausgyslių ir raiščių traumų ir ligų bei kitų negalavimų gydymo galimybes.

Visapusiškas požiūris į gyvūno mitybą, laikymą, veisimą leidžia laiku užkirsti kelią ortopedinių ligų išsivystymui bei sulėtinti senatvinių pokyčių pasireiškimą.