Konsultacijos dėl auginimo, mitybos, elgsenos klausimais

Skirtingais gyvenimo etapais gyvūno poreikiai ir elgsena yra nevienodi. Veterinarijos gydytojai yra specialistai, turintys daugiausiai žinių apie gyvūnų fiziologiją bei mitybą ir galintys patarti ko  reikia augančiam, suaugusiam ir vyresnio amžiaus gyvūnui.

Augimo periodas yra svarbus, nes per sąlyginai trumpą laiką gyvūnas patiria eilę pokyčių: atskiriamas nuo motinos, formuojasi imuninė sistema, keičiasi dantys, kinta ūgis bei svoris, jis lytiškai subręsta. Kai gyvūnas perduodamas kitam šeimininkui, jis turi prisitaikyti prie jo keliamų sąlygų.

Todėl norint išauginti sveiką gyvūną reikalingas kokybiškas ir subalansuotas ėdalas, vaistai nuo kirminų, skiepai nuo užkrečiamų ligų.

Veterinarijos gydytojai parinks tinkamiausius jaunam šuniukui ar kačiukui vaistus nuo kirminų, blusų ir erkių. Pasikonsultuosite dėl profilaktinės vakcinacijos nuo užkrečiamų ligų, tinkamiausios Jūsų augintinio mitybos.

Suaugusių šunų ir kačių savininkai gali pasitarti dė augintinio:

  • Dehelmintizacijos,
  • Vakcinacijos nuo užkrečiamų ligų
  • Apsaugos nuo blusų ir erkių
  • Elgsenos problemų
  • Mitybos ir kitais aktualiais klausimais.

Vyresnio amžiaus gyvūnams rekomenduojama reguliari ai lankytis  veterinarijos gydykloje, kadangi jie dažniau serga įvairiomis ligomis, patiria senatvinių pokyčių sukeliamą diskomfortą.
Profilaktinė sveikatos patikra padeda laiku diagnozuoti ligas, įvertinti senatvinius pokyčius. Atsižvelgdami į senyvo amžiaus gyvūno sveikatą, veterinarijos gydytojai parinks tinkamiausią ėdalą ar reikalingus papildus.

Veterinarijos gydytojai gali suteikti patarimų augintinio senatvinių pokyčių progresavimui sulėtinti