Anisana

Kauno veterinarijos praktika, tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika, kurios specializacija šunų ir kačių gydymas. Klinika dirba be poilsio dienų, darbo dienomis nuo 9 iki 20 valandos, o savaitgalį nuo 10 iki 15 valandos. Klinikos personalas bet kuriuo atveju pasirengęs užtikrinti skubią pagalbą Jūsų augintiniui.

Kontaktai

Kauno veterinarijos praktika
Veiverių g. 176A-2, Kaunas LT-46415
Tel. +370 37 208237
Mob. 8 610 10484

Darbo laikas

I - V 09:00 - 20:00
VI - VII 10:00 - 15:00
 

Moderni diagnostinė aparatūra ir kokybiška veterinarinė įranga leidžia greitai ir tiksliai diagnozuoti organizme vykstančius pokyčius ir taikyti šiuolaikines gydymo technologijas. Klinikoje dirbantis gydytojų kolektyvas nuolat tobulina savo profesines žinias. Atliekamos sudėtingos chirurginės operacijos. Klinikoje įrengtas erdvus stacionaras, todėl gyvūną galima palikti gydymui ar operacijai ir pasiimti jums patogiu metu.

Klinikai vadovauja Saulius Aidas Laurusevičius

Darbo patirtis 20 metų

Saulius Aidas Laurusevičius –  veterinarijos gydytojas „Kauno veterinarijos praktika“ klinikos vadovas, veterinarinės medicinos mokslų daktaras, LSMU Veterinarijos akademijos dėstytojas, sukaupęs ilgametį teorinių ir praktinių žinių bei vadovaujamojo darbo patirtį. Aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, yra Lietuvos smulkių gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos prezidentas, Europos smulkių gyvūnų reprodukcijos veterinarinės draugijos (EVSSAR) narys. 
Specializacija: smulkių gyvūnų reprodukcija, akušerija/ginekologija.

Saulius Aidas Laurusevičius nuolat tobulina savo profesines žinias kongresuose, konferencijose, seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Savo darbe pritaiko naujas ir novatoriškas technologijas, dalinasi patirtimi su kolegomis, patirtį ir žinias perteikia studentams – būsimiems veterinarijos gydytojams.